7 липня в Каневі відбудеться Міжнародний форум “Ukrainian ID”

Новини

Шановні колеги, запрошуємо приєднатись Міжнародного економічно-гуманітарний форуму Ukrainian ID «План на завтра: стратегія успішної країни» в м. Каневі 7 липня 2018

 7 липня о 16:00 в Каневі в рамках Міжнародного економічно-гуманітарний форуму Ukrainian ID «План на завтра: стратегія успішної країни» відбудеться дискусія  «Діалог бізнесу, влади та суспільства – гра з трьома переможцями».

Обговорення відбуватиметься  за участю провідних українських політиків, експертів з питань лобіювання та адвокаційної практики, які обговорюватимуть  методи ефективної взаємодії між бізнесом та владою, питання лобіювання інтересів України та національна дипломатія.

Оскільки форум присвячений проблемі залучення інвестицій, дискусія буде тісно пов’язана з GR як своєрідним інструментом роботи з інвесторами.

А також, підніметься питання існування інституту лобіювання в Україні, відмінності лобізму від корупції та будуть продемонстровані успішні кейси суспільної адвокації.

Захід є актуальним, адже на ньому буде дискутуватись специфіка використання такого суспільного інститут,  як  лобізм, який в Україні ще не достатньо розвинений і сприймається у викривленому світлі, як протизаконна практика, що пов’язана з корупцією.

 

Дізнатись більше про Форум можна тут: https://ukr-id.com/uk/

 


Світові лідери думок визначатимуть майбутнє в Каневі

7 липня в Каневі вперше відкриється Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID, ініціатором якого виступив Фонд гуманітарного розвитку України. Cеред головних цілей заходу: залучення до України, та зокрема Канева, міжнародних інвесторів.

«Ukrainian ID має стати платформою, на якій створюватимуться візії майбутнього для усього світу й для України. Після років воєнного конфлікту й тяжких економічних випробувань, але разом з тим і після абсолютно нового міжнародного сприйняття України та піднесення громадянського суспільства, наша країна не може дозволити собі повернутися на ту позицію, що ми займали п’ять років тому. Гальмуються реформи, політичне майбуття стає надто непевним, залежність від рішень, що приймаються за Україну без її участі, стає хворобливою. Але Україна, як найбільша країна Європи, має бути рівноправним учасником серед держав, які формують глобальний дискурс. Вона має бути виробником інновацій, найсміливіших та найрезультативніших перетворень в економіці та гуманітарній сфері! Саме для цього ми збираємо в Каневі – цьому символічному для української історії місті – потужну команду світових лідерів думок, які творитимуть план на завтра. Творитимуть дорожню карту для України, Європи та світу», – зазначила Наталія Заболотна, президент Форуму.

У рамках Форуму працюватимуть п’ять тематичних панелей: Economy ID, Community ID, Human Security ID, Culture ID, Technology ID. Також пройде низка стратегічних круглих столів, серед яких зустріч із міжнародними інвесторами щодо перспектив інвестицій в українську інфраструктуру та захід #SOSмайбутнє, присвячений збереженню української спадщини. 

Під час Форуму пройде церемонія нагородження премією Ukrainian ID Awards. Премією щорічно відзначатимуться лауреати, які зробили визначний внесок у розвиток економіки, гуманізацію суспільства та примноження культурного капіталу. Паралельно з Ukrainian ID в Каневі 7 та 8 липня проходитиме міждисциплінарний культурний фестиваль «Доба Шевченка», що має стати прологом для перетворення Канева у центр міжнародного культурного туризму.

Взяти участь в дискусіях із світовими лідерами та спільно із ними долучитися до розробки дорожньої карти для України та світу можна, ставши учасником Ukrainian ID. Реєстрація для участі у Форумі відкрита з 21 травня.

Сайт реєстрації для участі у Форумі: www.ukr-id.com

Сайт Фонду гуманітарного розвитку України: www.ukr-hdf.org

ОРГАНІЗАТОРИ: Фонд гуманітарного розвитку України, Канівська міська адміністрація, Торгово-промислова палата України

ПІДТРИМКА: Посольство Канади в Україні, Представництво ЄС в Україні, Американсько-українська ділова рада

ПАРТНЕРИ: Благодійний Фонд Родини Богдана Гаврилишина, Український Інститут Майбутнього

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР: компанія ZINTECO

Post a comment