Анонс

II МІЖНАРОДНИЙ GR ФОРУМ В УКРАЇНІ

Комунікація бізнесу та влади в Україні та ЄС

22 квітня 2016 року

fon2-2

 

Шановні колеги!

Міжнародна компанія SIC Group спільно з Українською асоціацією професіоналів у сфері GR і лобістів (Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists) запрошують Вас стати Партнером

II Міжнародного GR Форуму.

 

Про GR Форум

Міжнародний GR Форум – це комунікаційний майданчик для представників бізнесу і влади. Вперше в Україні Міжнародний GR Форум був проведений 5 червня 2015 року. У ході Форуму обговорювалися важливі питання сучасних бізнес-тенденцій, ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках.

Ексклюзивним гостем I Міжнародного GR Форуму став Крістіан Дефолью (Christian D. Fouloy) – президент Асоціації акредитованих в Європейському Союзі лобістів  (ALLEP). Серед спікерів заходу: Ігор Шевченко, Міністр екології та природних ресурсів України, Роман Сторожев, президент асоціації «Надрокористувачі України», Ганна Таранцова, менеджер з захисту навколишнього середовища та звязків з громадськістю «Tetra Pak Україна», Тарас Качка, віце-президент Американської Торговельної Палати в Україні, Лана Сінічкіна, партнер адвокатського об’єднання «Arzinger» та інші.

В рамках II Міжнародного GR Форуму ми актуалізуємо тему комунікації між бізнесом та владою в Україні. Розглянемо податкову реформу в Україні, наявні ризики, недоліки та  можливий ліберальний шлях змін. Окрім цього поговоримо про механізми залучення іноземних інвестицій до української економіки, подальший шлях розвитку GR  та лобізму.

Спільно з українськими та іноземними експертами, ми розглянемо можливі напрямки розвитку GR та лобізму в Україні.

Окрім цього, вже за традицією, в ході заходу ми розглянемо загально-інституціональні питання формування галузі в Україні. Власним досвідом та поглядами на різні аспекти GR поділяться вітчизняні та іноземні експерти-практики, представники влади, лідери українського ринку.

 Основні теми II Міжнародного GR Форуму

 

 1. Податкова реформа. Чи обере Україна ліберальний шлях?

 2. GR-комунікації з місцевими органами влади.

 3. Проблеми та шляхи комунікації з владою у секторах:

 • IT

 • Аграрний сектор

 • Девелопмент

 • Енергетика

 1. Подальший розвиток лобізму та GR в Україні:

 • Адаптація досвіду ЄС в українських практиках. Успішні кейси

 • Практики відкритості – чи актуальні вони у сучаних умовах?

 • Закон про лобізм – головні положення.

 • Функціонування Української асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів, головні вектори її роботи

Організатори:

Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів (Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists) – асоціація професіоналів та фахових організацій, що практикують у сфері government relations, public affairs, public advocacy, представництва інтересів бізнесу у діалозі з органами влади. Члени асоціації працюють виключно в межах етичних правил, коректних комунікацій та відкритого представництва, розвитку галузі government relations.

Міжнародна компанія SIC Group Ukraine – консалтингова компанія, яка практикує в сфері соціального інжинірингу, стратегічного маркетингу, корпоративних комунікацій та GR. Займається розвитком культури коректних політичних комунікацій, підтримує процес інституціоналізації діалогу між бізнесом та владою (GR та лобізм в Україні), проводить освітні програми з
NGO менеджменту та процесу демократичних змін.

 

Генеральний інформаційний партнер

II Міжнародного GR Форуму:

Генеральний медіа-партнер

Офіційний діловий партнер

Forbes Ukraine

 forbes

 

Генеральний діловий медіа-партнер

attdf746

Генеральний новинний інтернет-портал 

logo_flag_ua

Генеральний партнер панелі “ІТ”

it_expert

Генеральний партнер панелі “Аграрний сектор”

ZERNO_logo

Головний фотопартнер

the gate logo black

Інформаційні партнери:

ACC UkraineЮП (1)

images

liganet-bigLZ_logo_RGB

журнал Финансовый консультант логоLogo_UBA_circleimage001logo_b3 agravery_logo eng logo_iforum2016_600px600х800 прозрачноеbig_logo_today biglogo BSK-new-logo®1blue 1 Cas_pik_gazeta-01

FullSizeRender IL58oBlo_400x400 kmbs logo (1) logo1 luxury-01 logo (1)oherod politA ÏÐÎÌÅËÅÊÒÐÎ ZIK_holdyng_03скрин логотип вшк і сайт.psd Пипл юа Снимок экрана 2015-03-11 в 10.31.33Logo_EPS_eng Снимок экрана 2016-03-29 в 16.42.01

Долучайтеся до формування якісного діалогу між представниками бізнесу та влади!

Взявши участь у II Міжнародному GR Форумі, Ви зарекомендує себе як активний учасник GR ринку України, одержите практичну інформацію,   отримаєте можливість налагодити комунікацію з провідними експертами та компаніями України та світу.

II Міжнародний GR Форум. Новий час – нові можливості!

З повагою,

Організатори II Міжнародного GR Форуму