Другий Міжнародний GR Форум

 

Шановні колеги!

Міжнародна компанія SIC Group спільно з Українською асоціацією професіоналів у сфері GR і лобістів (Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists) запрошують Вас стати Партнером  II Міжнародного GR Форуму.

Про Міжнародний GR Форум

Міжнародний GR Форум – це комунікаційний майданчик для представників бізнесу і влади. Вперше в Україні Міжнародний GR Форум був проведений 5 червня 2015 року. У ході Форуму обговорювалися важливі питання сучасних бізнес-тенденцій, ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках.

Ексклюзивним гостем I Міжнародного GR Форуму став Крістіан Дефолью (Christian D. Fouloy) – президент Асоціації акредитованих в Європейському Союзі лобістів (ALLEP). Серед спікерів заходу:

Ігор Шевченко, Міністр екології та природних ресурсів України, Роман Сторожев, президент асоціації «Надрокористувачі України», Ганна Таранцова, менеджер з захисту навколишнього середовища та звязків з громадськістю «Tetra Pak Україна», Тарас Качка, віце-президент Американської Торговельної Палати в Україні, Лана Сінічкіна, партнер адвокатського об’єднання «Arzinger» та інші.

В рамках II Міжнародного GR Форуму ми актуалізуємо тему налагодження контактів України з ЄС. Спільно з українськими та іноземними експертами у сфері GR та лобізму, ми розглянемо механізм реформування законодавства як головний аспект побудови діалогу з країнами Європейського союзу.

Окрім цього, вже за традицією, в ході заходу ми розглянемо загально-інституціональні питання формування галузі в Україні. Власним досвідом та поглядами на різні аспекти GR поділяться вітчизняні та іноземні експерти-практики, представники влади, лідери українського ринку.

  1. Вплив політичної ситуації на ведення бізнесу за кордоном:

  • США, вихід на «нові» території; перспективи, умови, можливості GR та лоббізму вітчизняного бізнесу.

  • Ведення бізнесу в Російській Федерації: все ще можливо чи це територія – «non grata»?

  • Реалії ведення бізнесу з ЄС: чи змінилися правила гри?

  1. Роль GR і лобізму в залученні іноземних інвестицій до української економіки.

 

  1. Подальший розвиток лобізму та GR в Україні:

  • Адаптація досвіду ЄС в українських практиках.

  • Практики відкритості – чи актуальні вони у сучаних умовах?

  • Закон про лобізм – головні положення.

  1. Функціонування Української асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів, головні вектори її роботи.

Організатори:

Українська  асоціація  професіоналів  у  сфері  GR  і  лобістів

(Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists) – асоціація професіоналів та фахових організацій, що практикують у сфері government relations, public affairs, public advocacy, представництва інтересів бізнесу у діалозі з органами влади. Члени асоціації працюють виключно в межах етичних правил, коректних комунікацій та відкритого представництва, розвитку галузі government relations.

11

Міжнародна компанія SIC Group Ukraine – консалтингова компанія, яка практикує в сфері соціального інжинірингу, стратегічного маркетингу, корпоративних комунікацій та GR. Займається розвитком культури коректних політичних комунікацій, підтримує процес інституціоналізації діалогу між бізнесом та владою (GR та лобізм в Україні), проводить освітні програми з NGO менеджменту та процесу демократичних змін.

Vector Smart Object (1)