GR і лобізм

fon1-2

Що таке GR та лобізм?

Government relations, public affairs та лобізм є коректними та відкритими методами роботи з комунікації між групами інтересів та владою.
Така комунікація є суспільно важливою, бо кожна група інтересів має мати спосіб бути почутим, впливати на рішення влади, відкрито говорити про свої пропозиції та потреби.

Послуги GR та лобістів не забаганка для олігархів, це способи, які використовують й малі профільні асоціації й громадські організації та спільноти й великий бізнес.

Процес GR та лобізму можна умовно поділити на такі етапи:

• дослідження та аналізу законодавства або нормативних пропозицій
• моніторингу та звітності про події
• участь у конгресі або регулюють слухання
• роботи з коаліціями зацікавлених у тих же проблем
• освіту урядовців, співробітників і корпоративних посадових осіб

Те, що багато людей вважають, що лобіювання – фактичний зв’язок з урядовими чиновниками – являє собою найменшу частину роботи лобіста; набагато більше частка присвячена іншим аспектам підготовки, інформації та комунікації.

Лобіювання законно і є необхідною частиною нашого демократичного політичного процесу. Урядові рішення зачіпають і людей, і організацій, і інформація має бути надана в цілях отримання обґрунтованих рішень. Державні посадові особи не можуть брати справедливі та обґрунтовані рішення, не враховуючи інформацію від широкого кола зацікавлених сторін. Всі сторони питання повинні бути вивчені для того, щоб виробляти справедливу політику уряду.

У свої роботі кожен професійний лобіст має дотримуватися етичного кодексу, зумовленого особливостями даної категорії