Відбулися тренінги в рамках проекту “Інститут лобіювання та GR”

Новини

11-13 лютого Українська Асоціація у сфері GR та лобізму разом із Київською школою державного управління ім. Сергія Нижнього провели тренінги в рамках спільного проекту «Інститут Лобіювання та GR».

Серед запрошених спікерів були Катерина Одарченко, Анна Скороход, Олександра Павленко, Володимир Герасимчук, Денис Ткаченко, Юрій Камельчук, Анастасія Зернова, Євгеній Дихне та інші.

На навчанні учасники тренінгу:

🔺розібралися в базових аспектах лобізму, витоках, цілях та завданнях лобізму;

🔺 учасники тренінгу поширили свої знання у застосуванні технік адвокацій та лобізму в економічній та політичній сферах.

🔺розглянули відміні риси лобістської діяльності в Україні та закордоном;

🔺проаналізували сучасний стан розвитку лобізму як нової практики у сфері відносин між бізнесом, владою та суспільством;

🔺ознайомилися із успішними кейсами лобістської діяльності від профільних лобістських асоціацій.

🔺 учасники тренінгу мали можливість особисто познайомитись та поспілкуватися з найкращими фахівцями у сфері GR та лобізму в Україні.

🔺 отримали чеклист з покроковим алгоритмом адвокації.

🔺 наприкінці заходу Катерина Одарченко, голова Української Асоціації професіоналів в сфері GR та лобістів провела півторагодинний інтерактивний розбір GR-кейсів на практичних прикладах.

Українська Асоціація у сфері GR та лобізму вдячна Київській школі державного управління ім. Сергія Нижнього та Українському Інституту Майбутнього за допомогу в організації та проведенні тренінгу.

Дякуємо усім учасникам, які протягом трьох днів ділилися досвідом та кейсами. Цей тренінг знадобився тим, хто займається чи тільки хоче спробувати себе у сфері лобізму.

По закінченню тренінгу до Української Асоціації у сфері GR та лобізму приєднався Бакуменко Дмитро Chief Compliance Officer (CCO) АТ «Укрексімбанк».

Нагадаємо, що організатором заходу виступила Українська Асоціація професіоналів у сфері Government Relations і лобістів –  провідна організація Східної Європи, завданням якої є розвиток сфери Government Relations як на державному, так і на міжнародному рівні. З 2014 вона об’єднує фахівців у галузі GR, Public Affairs та Public Advocacy. Адвокація та GR є надзвичайно непростим та багатоаспектним явищем, яке має соціально-психологічну, аналітичну, комунікаційну, правову та медійну складові, тому тільки спільно та системно члени Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобістів зможуть досягти бажаного успіху.

Усі лекції дивіться на нашому Ютуб каналі за посиланням👇

https://youtube.com/playlist?list=PL5qudARX6ZTMNFSQRWaKeS420FWoWU8Lh