За підтримки МАУ, успішно пройшов V Міжнародний GR Форум – перша офлайн-конференція глобального рівня цього року!

Новини, Публікації
gr forum 5 turkey

За підтримки МАУ, успішно пройшов V Міжнародний GR Форум – перша офлайн-конференція глобального рівня цього року! 

26 травня 2021 року відбулася ще одна значна подія у сфері лобізму та GR: президент Міжнародної асоціації професіоналів у сфері відносин із владою (IGAPA) Катерина Одарченко успішно провела V Міжнародний GR Форум у Стамбулі. Відома українська політтехнологиня, засновниця Інституту Демократії та Розвитку Катерина Одарченко регулярно в межах роботи IGAPA організовує GR Форуми. Зокрема, ІІІ Міжнародний форум GR відбувся у Києві в 2017 році, а IV Mіжнародний форум GR – у Брюсселі (Бельгія) в 2018 році. Це підтверджує глобальний характер щорічного форуму та міцну міжнародну позицію головного організатора Форуму.

Головні організатори V Міжнародного GR Форуму у Стамбулі: Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобізму, Міжнародна асоціація професіоналів у сфері відносин із владою , європейська консалтингова агенція «SIC-Group», Інститут Демократії та Розвитку “PolitA”. Цікаво, що це вже далеко не перший захід, який організовують всеукраїнські та міжнародні організації. Варто згадати лише Міжнародний онлайн-форум з політичного менеджменту, який пройшов 2 лютого 2021 року, організований спільно з казахською «Асоціацією зі зв’язків з бізнесом, суспільством і державою», яка займає провідну позицію в сфері GR Казахстану. Серед спікерів – казахський політтхенолог (компанія “Personal Project”) Аяжан Утеуова, британський політик Натан Гілл, нігерійський політичний та економічний консультант Олудаміларе Адесола, діджитал-професіонал у сфері GR Патрік Гелен та багато інших.

Аяжан Утеуова – спікер Міжнародного онлайн-форуму з політичного менеджменту (2 лютого 2021 р.) та V Міжнародного GR-Форуму у Стамбулі (26 травня 2021 р.)

Відзначимо, що GR Форум – Міжнародна конференція, що успішно та якісно пройшла в гібридному режимі в складний час пандемії COVID-19. Це перший форум глобального масштабу, який був проведений в офлайн-режимі у Стамбулі. Високий рівень організації Форуму є заслугою, перш за все, роботи МАУ як головного транспортного партнера GR Форуму. 

Особливу увагу слід звернути увагу на панель “Україно-турецькі відносини”, вдало проведену в межах GR Форуму. Серед спікерів – депутатка ВРУ IX скликання Галина Янченко, та СЕО “Міжнародних авіаліній України” Євгеній Дихне. Галина Янченко розкрила тему інвестиційних можливостей в Україні (на прикладі проекту “Ukraine Invest” та роботи Парламентської спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів та законодавчі зміни).

Народний депутат ВРУ ІХ скликання, співзасновниця та керівниця Антикорупційного штабу Києва Галина Янченко

Євгеній Дихне, СЕО “Міжнародних авіаліній України”, розкрив особливості позиції бізнесу та неурядових структур щодо діалогу з урядом. Необхідно акцентувати увагу на глибокому розумінні паном Дихне побудови діалогу між неурядовими структурами та представниками публічної влади.

Переглянути виступ за посиланням: https://youtu.be/cYoBcsVeBlc 

«В Україні є величезна проблема із інститутом відповідальності. Більшість державних менеджерів, які не є вихідцями із бізнесу, тобто ті, хто прийшли до державного управління останнім часом, не готові брати відповідальність за свої рішення. Вони розуміють, що через заскорузлість законодавства у сфері державного управління, зокрема, на державних підприємствах, до них з часом можуть бути запитання. Особливо, якщо зміниться влада, а отже і бачення та стратегія у певному секторі економіки» – зазначив він.

Це вкотре підтверджує професійний підхід СЕО МАУ до забезпечення  діалогу з усіма стейкхолдерами.

Саме такий підхід керівника, а отже і бренду МАУ забезпечує системну підтримку профільного заходу, GR Форуму. Цього року МАУ стала головним транспортним партнером події Міжнародного рівня, яка проходила у Стамбулі.

Євгеній Дихне – СЕО “Міжнародних Авіаліній України”

 В Україні GR допоможе доповнити традиційні для демократії системи територіального та партійного будівництва. Поки не пізно, українській владі варто узаконити і реалізувати GR-практики, так як без них держава вже багато втратила: процвітає корупція, знижується якість трудових кадрів”.

Тім Шеллберг, засновник і президент «Gordon Thomas Honeywell Governmental Affairs», всесвітньо відомої фірми з питань відносин з владою та розвитку державного бізнесу, був одним з головних спікерів на Форумі. Пан Шеллберг використав понад 25 років професійного досвіду, світових контактів та знань глобальних державних установ для активного керівництва законодавчими проектами у понад 30 країнах та в США. Пан Шеллберг пояснив важливість та секрети GR та інструментів лобіювання в США. Президент «Gordon Thomas Honeywell Governmental Affairs» зізнався: «Найпотужнішим інструментом американського лобіювання є, очевидно, відносини. Відносини перейшли до відносин з владою». Іншими словами, відносини з урядом – це незалежний сектор міжнародної політики. Глобальна співпраця між політиками та представниками неурядових організацій залежить від відносин з владою – практикування GR інструментів, методик та практик реалізації діалогу між державним апаратом та неурядовими структурами.

Тім Шеллберг – директор «Gordon Thomas Honeywell Governmental Affairs» 

Цьогорічний GR Форум відрізняється великою кількістю як самих організаторів Міжнародного професійного заходу, так і цілої низки партнерів події. 

V Міжнародний GR Форум підтримали впливові українські та європейські інформаційні видання, серед яких: “NordPresse”, “Lenta UA”, “Business Woman”, “КиевВласть”, “Ліга.net”, “Delo.ua”, “Час перших”,  “СтопКор”, “Громадське радіо”, “АЛЛАТРА ТВ”, “Капитал”, “Grushevskogo.5” та багато інших.

Зазначимо, що поміж українських та міжнародних партнерів GR Фoруму відзначилися: Українська торгово-промислова палата, Міжнародна асоція українських та турецьких бізнесменів (TUID), Український інститут майбутнього, Українська асоціація платіжних систем, Київська школа державного управління імені Сергія Нижнього, “ArtRamus” – амбасадор міжнародного руху “White Ribbon”.

 

Більше інформації про головних організаторів GR Форуму:

Офіційний сайт IGAPA: https://igapa.net/

Електронна пошта: info@igapa.net 

Офіційний сайт UAGRPL: https://grukraine.com.ua/

Електронна пошта: Info@grukraine.com.ua 

Офіційний сайт «SIC-Group»: https://sic-group.com.ua/

Електронна пошта: info@sic-group.com.ua 

Офіційний сайт Інституту Демократії та Розвитку “PolitA”

Електронна пошта: info@polita.org.ua 

Більше інформації про попередні GR-Форуми – за посиланням:

https://nordpresse.be/communique-de-presse-de-ligapa-network/ 

https://interfax.com.ua/news/press-release/455302.html 

https://stopcor.org/u-kyyevi-vidbuvsya-mizhnarodnyj-onlajn-forum-z-politychnogo-menedzhmentu-2021/ 

https://inventure.com.ua/tools/events/mizhnarodnij_gr_forum

https://znaj.ua/press-release/366529-mizhnarodniy-onlayn-forum-z-politichnogo-menedzhmentu-2021

https://economistua.com/mezhdunarodnyj-onlajn-forum-po-politicheskomu-menedzhmentu-2021/