Катерина Одарченко зустрілась із фахівцями з енергетичної політики та демократії

Новини

Президент Української Асоціації GR спеціалістів та лобістів Катерина Одарченко провела робочу зустріч з австрійськими фахівцями з енергетичної політики та демократії: Стефаном Сінделаром та Алехандро Родрігесом.Алехандро Родрігес – фахівець у сфері енергетичної політики Венесуели та Австрії. Також пан Родрігес є представником “Глобальної школи соціальних лідерів”, в основі діяльності якої – робота над партійним лідерством та його організацією, а також розвиток співпраці недержавних організацій з парламентом в Австрії.

У ході професійного діалогу було обговорено з паном Родрігесом поточний стан нергетичного вектору розвитку України та Австрії. Венесуело-австрійський спеціаліст підтримав позицію “Національної платформи” стосовно боротьби з монополіями на ринку й стимулювання чесної конкуренції в Україні, а також ефективної роботи регулятора у сфері енергетичних тарифів.

Стефано Сінделар – представник європейського “Інституту Інновацій у політиці”, ціллю якого є укріплення та розвиток демократії як в ЄС, так і поза його межами. Інститут має понад 19 представництв у країнах Європейського союзу. Одарченко вдалося обговорити поточний стан розвитку демократії в Україні.

У ході діалогу також було закцентовано увагу на на стратегії розвитку України від “Національної платформи” – “Дорожньої карти розвитку України”.У її межах окреслено проєвропейські методи прямої демократії, а також сповідуються проєвропейські політичні традиції. Зокрема, у стратегії акцентується увага на 14 векторів розвитку політики України, починаючи від політики економічного протекціонізму і завершуючи аграрною політикою, в основі якої – стимулювання мережі збуту сільськогосподарської продукції за прозорими цінами.