У Києві пройшла друга Всеукраїнська премія “Кращий GR-спеціаліст року”

Новини

Друга щорічна Всеукраїнська премія «Найкращий GR-спеціаліст року» відбулася 27 лютого у ресторані «NOT ONLY FISH».

Організатором заходу є Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів. Метою заходу є посилення розбудови сфери GR в Україні. Президент асоціації – Катерина Одарченко окреслила суть та затребуваність інструментів комунікації з владою (GR): «У нинішній момент, коли Україна та її економічні взаємовідносини розвиваються, необхідними є інструменти для системної аналітико-регуляторної політики, інформаційних кампаній, налагодження контактів з владою, журналістами, лідерами думки, експертам. Такі інструменти і називаються Government relations –  GR»

Серед учасників премії були і депутати, які нагороджували переможців номінацій.

Народний депутат України – Борислав Розенблат поділився своїми приємними враженнями від номінації та зазначив, що спілкування бізнесу, громадськості і влади в подібному форматі є значно більш ефективним ніж офіційне, оскільки активні учасники громадського життя можуть говорити з владою у більш спокійних та відкритих умовах.

Учасники премії зі сторони бізнесу також висловлювали свою позитивну оцінку премії.

Так, наприклад, партнер міжнародної інвестиційної компанії “Base capital management” – Тимур Чмерук, висловив думку, що подібні заходи допомагають виявити компанії, які прагнуть вести чесний та відкритий діалог з владою.

Однією з цілей лобізму також є боротьба з рейдерством та корупцією. Віктор Купавцев – голова ради директорів компанії-переможниці в номінації «вагомий внесок в розвиток галузі» – “Росток -Холдинг” розповів, що компанія змогла вистояти у протистоянні навіть не з рейдерством, а з відвертим бандитизмом. Саме за допомогою лобізму компанія, що платить гроші в Україну вистояла проти тих, хто хотів вивозити їх в офшори.


Post a comment