I Міжнародний GR Форум 2015

ЩО ТАКЕ УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ У СФЕРІ GR ТА ЛОБІСТІВ?

Участь в Асоціації

Наші проекти.

Зміни у світі відбувається швидше, ніж будь-коли, і щоб залишатися першими, потрібно бути готовим до майбутнього. Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів у 2018 році відкриває нові можливості.
Business agreement handshake at coffee shop

Захист прав та інтересів

Ми дбаємо про захист та підтримку кожного члена Асоціації

• Нормативна та законодавча адвокація
• Юридичні консультації та узгодження спільних дій
• Доступ до міжнародного законодавства у сфері адвокації
• Внесення до реєстру професіоналів у сфері GR і лобістів

Зв’язки з органами влади

Ми прагнемо прозорих комунікацій з державною владою

• Участь у діалозі з органами державної влади
• Розробка та планування заходів адвокаційної кампанії
• Обстоювання прав та інтересів у стосунках з посадовцями державних органів влади

Підтримка відносин з громадськістю

Ми підтримуємо відносини зі ЗМІ та громадскістю

• Можливості публікацій в ЗМІ в темі GR та адвокації
• Можливості публікацій в західних ЗМІ
• Репутаційна активність в західних медіа
• Участь у галузевих групах Асоціації
• Визнання статусу експерта своїй галузі
• Представлення своїх GR-кейсів

Співпраця з міжнародними партнерами

Ми використовуємо досвід наших іноземних партнерів

• Спільні проекти та стратегічні коаліції
• Професійний міжнародний нетворкінг
• Допомога Асоціації у реалізації власних проектів
• Допомога у взаємозв’язку міжнародними проектами

АСОЦІАЦІЯ В ЦИФРАХ

3
Міжнародних GR Форуми
53
Профільних заходів
68
Членів Асоціації

НАШІ ПАРТНЕРИ

Хто такі члени Асоціації і в чому їх унікальність

Адвокація та GR є надзвичайно непростим та багатоаспектним явищем, яке має соціально-психологічну, аналітичну, комунікаційну, правову та медійну складові, тому тільки спільно та системно члени Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобістів зможуть досягти бажаного успіху.

Ми запрошуємо до членства в асоціації професіоналів та фахові організації, що практикують у сфері government relations, public affairs, public advocacy, представництва інтересів бізнесу у діалозі з органами влади. Ми запрошуємо спеціалістів, які прагнуть працювати виключно в межах етичних правил, коректних комунікацій, відкритого представництва та розвитку галузі government relations.

ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ

Бажаєте долучитись до Асоціації? Заповнюйте анкету за посиланням:

Етичний кодекс

Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів

 

Стаття 1 – Чесність та цілісність.

Лобіст мусить поєднувати лобізм з чесністю та цілісністю.
1.1. Лобіст має бути чесним у спілкуванні з посадовими особами та іншим зацікавленими персонами, він має прагнути до надання правдивої та актуальної інформації громадськості.
1.2. Якщо лобіст усвідомлює, що головною ціллю лобізму є надання актуальної та правдивої інформації без її змінення, то він має беззаперечно надавати її зацікавленій особі чи організації.
1.3. Якщо інформація, яку лобіст надав раніше змінилася під тиском обставин, а ті, хто її отримав, все ще покладаються на неї, то лобіст має забезпечити доступ до оновленої інформації та повідомити офіціальних представників.

Стаття 2 – Професіоналізм.

Лобіст має перш за все бути професійним у здійснені своєї практики.
2.1. Лобіст мусить мати базове розуміння правових та урядових процесів. Ці знання необхідні для професійної співпраці з клієнтом або роботодавцем.
2.2. Для підвищення свого професійного рівня лобіст має розвивати та оновлювати свої знання: відвідувати спеціальні тренінги, вивчати нові методології, вивчати існуючі інструменти, прагнути до вдосконалення вже отриманих навичок.
2.3. Лобіст мусить поважати як свої прихильників, так і супротивників.

Стаття 3 – Конфлікт інтересів.

Лобіст не має права продовжувати працювати над проектом, що містить конфлікт інтересів, не попередивши про це клієнта, або потенційного клієнта.
3.1. Лобіст обмежений у можливості презентації одного і того самого проекту двом клієнтам з конфліктом інтересів.
3.2. Якщо лобіст працює з проектами двох клієнтів на спільну тематику, він не має повідомляти про перебіг справ конкурента, аби в подальшому уникнути конфлікту інтересів.
3.3. Лобіст мусить проговорювати всі можливі конфлікти з клієнтом і вирішувати їх у найкоротший термін.
3.4. Лобіст мусить повідомляти клієнта про всі сторони, які додатково залучені до проекту, оголошувати їхню платню.

Стаття 4 – Працьовитість та наполегливість.

Лобіст має відстоювати всі права та переваги свого клієнта.
4.1. Лобіст мусить приділяти час, увагу та терпіння для відстоювання інтересів та переконань свого клієнта.
4.2. Лобіст має бути лояльним до клієнта, його інтересів та побажань
4.3. Лобіст мусить повідомляти свого клієнта про всі етапи здійснення роботи, надавати йому всі можливі варіанти, стратегії, тактики.

Стаття 5 – Компенсації та відкритість.

5.1. Лобіст і клієнт мають узаконити свою співпрацю контрактом, який враховуватиме інтереси обох сторін.
5.2. Платня лобіста має встановлюватися з розрахунком усіх існуючих умов і обставин.
5.3. Лобіст повинен повідомляти клієнтам, уряду та громадськості про спроби його підкупу, з метою покарання тих, хто намагався це зробити.
5.4. Якщо лобіст планує покинути місце роботи, він повинен завчасно повідомити роботодавця, аби той мав час на пошук нового співробітника.

Стаття 6 – Конфіденційність.

Лобіст мусить зберігати в таємниці конфіденційну інформацію, надану клієнтом.
6.1. Лобісту забороняється розголошувати конфіденційну інформацію без згоди клієнта.
6.2 . Лобісту забороняється використовувати надану йому клієнтом інформацію з метою зашкодити клієнту.

Стаття 7 – Обов’язок перед державними інститутами.

Разом з повагою до клієнта, лобіст має також поважати державні інститути.
7.1. Лобісту забороняється діяти на шкоду будь-яким засадам демократичного державного процесу.
7.2. Лобісту забороняється чинити дії, які виказують неповагу до уряду країни.

ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПРОЕКТИ

Government relations, public affairs та лобізм є коректними та відкритими методами роботи та комунікації між групами інтересів і владою.

Така комунікація є суспільно важливою, бо кожна група інтересів має право бути почутим, впливати на процес прийняття рішень, відкрито говорити про свої пропозиції та потреби. Послуги GR та лобістів – це не забаганка для олігархів, це реальні та ефективні способи, які використовують малі профільні асоціації, громадські організації та спільноти.

Ми сповідуємо цінності відкритості та прозорості у практиках комунікацій та лобіювання. Асоціація ставить за мету підвищення професіоналізму, компетентності та дотримання високих етичних стандартів у взаємодії з органами державної влади. Окрім того, Асоціація бере на себе відповідальність за формування стандартів професії, реалізації навчальних проектів та просвітницьких ініціатив для вірного сприйняття процесів лобіювання.